20.01.2019.
 
 
Menu witryny
Start
Produkcja
Remonty silników
Naprawy i inne usługi
Maszyny rolnicze - sprzedaż
Części zamienne - sprzedaż
Galeria POM
Szukaj
Napisz do nas
Tyczyn
Rolniczy Przegląd Tech
Agromechanika
Pierwszy Portal Rolny
AgroFoto.pl FORUM
AgroFoto.pl GALERIA
Farmer.pl
Technika Rolnicza
Galeria AgroTech '07
Galeria AgroTech '06
GOOGLE
Dodaj do ulubionych
 
 
Logowanie

Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
Gościmy
"POM Tyczyn" - kilka słów o nas Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
10.03.2009.

Firma " POM TYCZYN"- Państwowy Ośrodek Maszynowy z siedzibą w Tyczynie powstała w 1967 roku. W 1994 roku nastąpiła prywatyzacja firmy. W nazwie pozostawiono skrót "POM TYCZYN" chcąc zachować znaną w kraju, wypracowaną przez lata dobrą markę przedsiębiorstwa.

  Od początku swojej działalności aż po dzień dzisiejszy wykonujemy usługi z zakresu obsługi technicznej ciągników i maszyn rolniczych, w tym remonty silników wysokopreżnych ciągnikowych i samochodowych oraz regenerację części zamiennych. Ponadto zajmujemy się produkcją takich wyrobów jak wały korbowe, korbowody, wałki rozrządu i inne części do silników spalinowych których odbiorcami są firmy z całego kraju.

  Uzupełnieniem wyżej wymienionych usług i produkcji jest działalność handlowa. Prowadzimy doskonale zaopatrzony sklep, w którym klienci mogą nabyć części do ciągników i maszyn rolniczych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i odbiorców hurtowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie, wyszkolona załoga oraz wyposażenie techniczne powodują, iż z powodzeniem współpracujemy oraz wykonujemy zlecenia dla wielu firm z branży obsługi rolnictwa. Naszymi Klientami byli i są nadal między innymi: ZM Ursus, Fabryka Przyczep Samochodowych w Zasławiu, Wytwórnia Silników Wysokoprężnych " ANDORIA " w Andrychowie.

Ogromną satysfakcją jest dla nas fakt, iż oferta naszej firmy skierowana jest już do kolejnego pokolenia rolników, którzy zaopatrując się w nasze wyroby oraz korzystając z usług zawsze mogą liczyć na fachową obsługę.

Zachęcamy do ponownych odwiedzin naszej strony  http://www.pomtyczyn.pl na której znajdziecie Państwo zaktualizowaną ofertę produktów i usług POM Tyczyn.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i współpracy z nami.

 

Zmieniony ( 04.05.2009. )
 
następny artykuł »
 
Realizacja: P.Sz | Copyright © 2008 - 2009 POM TYCZYN.